Wellness & Sport

Uvolněte se, odpočívejte, naučte se relaxovat!

Neustálé napětí a vysoké pracovní nasazení neblaze ovlivňují naše zdraví, proto je důležité občas vystoupit z bludného kruhu každodenních starostí a dopřát si důkladný odpočinek, například wellness víkend, krátký výlet do světa relaxace.

Ať už hodláte aktivně odpočívat nebo se necháte hýčkat špičkovými odborníky, wellness pobyt nejen na víkend v Parku Holiday Vás povzbudí na dlouho dopředu.

 

AKTIVITY

SPORT & LEISURE
AKTIVITY

SPINNING®, Pilates, Joga, Cardio-video fitness s unikátními posilovacími stroji MATRIX, tenis, bowling, indoor golf... všechny tyto a další aktivity můžete provozovat kdykoliv od 7:00 do 22:00 nebo dle rozpisu skupinových lekcí.


VÍCE INFORMACÍ

BEAUTY SALON
VITALBODY

Tým profesionálů se postará o harmonizaci Vašeho těla i duše. Sestaví program speciálně pro Vás, doporučí ideální ošetření, masáže a regenerační balíčky, abyste se cítili jako znovuzrození.


VÍCE INFORMACÍ

WELLNESS ZÓNA
CLUBWELL

Lázeňská část Parku Holiday, oáza klidu a hamonie, je reprezentována wellness zónou ClubWell. Wellness víkend tak může naplnit příjemný pobyt ve vyhřívaném bazénu, Finské sauně nebo ve vířivce.


VÍCE INFORMACÍ

ODPOČINKOVÁ ROMANTIKA

Dobré dojmy a pocity můžete krásně umocnit, když je sdílíte se spřízněnou duší. Wellness víkend pro dva je výborný způsob, jak okořenit vztah a probudit jeho všedním stresem unavenou jiskru. Oslavte své výročí v jedinečném prostředí našeho hotelu, potěšte svého partnera či partnerku romantickým překvapením...


SPECIÁLNÍ VÍKENDOVÉ BALÍČKY

KDE NÁS NAJDETE?

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL

KVĚTNOVÉHO POVSTÁNÍ 194
103 00 PRAHA 10 - BENICE


+420 267 268 111

KONTAKTY & LOKALITA

DÁREK K REZERVACI NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Relaxační voucher v hodnotě 100 Kč

Za rezervaci přes naše stránky nebo email reception@parkholiday.cz získáte 100 Kč na relaxační procedury během Vašemu pobytu.

 

Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.
Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích
a získejte nejaktuálnější přehled o speciálních akcích a nejlepších nabídkách!