Park Holiday Congress & Wellness Hotel

Květnového povstání 194 | 103 00 Praha 10 - Benice | Česká republika

+420 267 268 111   |  www.hotelparkholiday.cz

PLÁNOVAČ TRASY

 

Náš tým

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Ze směru od Brna po dálnici D1
Sjeďte z dálnice na exitu 6, směr Průhonice - Uhříněves. Na kruhovém objezdu použijte druhý výjezd – projeďte obchodní zónou Průhonice – Čestlice. Na druhé světelné křižovatce odbočte vlevo do obytné části obce Čestlice, u kostela odbočte vlevo směr Benice. Po 1,5 km, již v Benicích, odbočte doleva. Dřevem obložené stavby Parku Holiday vidíte po pravé straně. Jeďte podél nich a na konci odbočte vpravo do podzemního parkingu. Můžete využít i dřívější sjezd na exitu 8 přes Nupaky do Benic.

Ze směru od Prahy po dálnici D1
Sjeďte z dálnice na exitu 6, směr Průhonice - Uhříněves. Na kruhovém objezdu použijete první výjezd – směr obchodní zóna Průhonice – Čestlice, dále pokračujete jako ze směru od Brna.

Pražskou hromadnou dopravou
Na vlakové lince S "Uhříněves" zvolte v rámci jednotného tarifu pro celou Prahu autobus č. 228, 226 nebo 325 městské hromadné dopravy a vystupte na zastávce "Benice", které je vzdálena pouhých 200 m od hotelu.

Z konečné stanice "Háje" trasy metra C můžete využít městskou hromadnou dopravu - autobus č. 226 a vystupte na zastávce "Benice".

Důležité body a jejich vzdálenosti z Parku Holiday
Letiště Praha Ruzyně – Park Holiday: 39 km, cca 45 minut autem
Centrum Prahy (Václavské nám.) – Park Holiday: 18 km, cca 20 minut autem

Informace pro zákazníky
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Napište nám

Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.
Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

DÁREK K REZERVACI NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Relaxační voucher v hodnotě 100 Kč

Za rezervaci přes naše stránky nebo email reception@parkholiday.cz získáte 100 Kč na relaxační procedury během Vašemu pobytu.