Gastronomie

Vzduchoplavecká restaurace Tetu Brissy a SportBar Vám skýtají skvělé chuťové zážitky. Příjemné a rozmanité prostředí přirozeně dotváří špičková obsluha a vynikající jídla potěší všechny Vaše smysly. Ať už máte v plánu dopřát si vydatný zdravý oběd nebo jen posedět nad šálkem kávy Lamborghini, u nás najdete to pravé.

Naše vynikající kuchyně jsou Vám k dospozici také pro rodinné oslavy, firemní akce a další vyjímečné příležitosti. Park Holiday Congress & Wellness Hotel**** se řadí mezi nejlepší wellness hotely v Evropě mimo jiné proto, že si dáváme záležet na každém detailu. Vaše spokojenost je naším posláním.

Navštivte nás a zjistíte, jak chutná život v Parku Holiday.

NAŠE RESTAURACE A BARY

Stylový vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy okouzlí strávníky poetickou atmosférou a vynikající kuchyní. Dále jsou Vám k dispozici Sport bar a Bowling bar.


VÍCE INFORMACÍ

APETIT ŠÉFKUCHAŘE


VÍCE INFORMACÍ

GASTRONOMICKÉ AKCE

Měli jsme tu čest vyrobit dort ve tvaru plastické mapy naší vlasti k příležitosti oslav 90. výročí České republiky. Také se u nás uskutečnila nejprestižnější gastronomická akce roku 2008...


VÍCE INFORMACÍ

KDE NÁS NAJDETE?

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL

KVĚTNOVÉHO POVSTÁNÍ 194
103 00 PRAHA 10 - BENICE


+420 267 268 111

KONTAKTY & LOKALITA

DÁREK K REZERVACI NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Relaxační voucher v hodnotě 100 Kč

Za rezervaci přes naše stránky nebo email reception@parkholiday.cz získáte 100 Kč na relaxační procedury během Vašemu pobytu.

 

Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.
Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích
a získejte nejaktuálnější přehled o speciálních akcích a nejlepších nabídkách!