Park Holiday Hotel
Praha Konference

Konferenční centrum v našem hotelu je ideální pro všechny, kteří hledají konferenční hotel v Praze a přesto mimo Prahu. Konferenční centrum je vhodné pro organizaci konferencí a meetingů, seminářů, školení, kurzů, obchodních schůzek a společenských akcí. Prostory jsou vybavené moderní audiovizuální a prezentační technikou a pohodlně pojmou až 300 osob. V rámci vícedenních akcí můžete využít komfortní ubytování - Praha. Neváhejte konktaktovat náš eventový tým profesionálů s dlouhodobými zkušenostmi, Vaši akci Vám kompletně připravíme a zajistíme na míru dle Vašich požadavků.

KONFERENČNÍ PROSTORY

Místnostcena / půl dencena / celý denzákl. konf. technika ***
Kongresový sál 16.000,- 26.000,- 4.000,-
Salonek 1 6.000,- 9.000,- 2.000,-
Salonek 2 7.000,- 10.000,- 2.000,-
Salonek 3 13.000,- 19.000,- 4.000,-
Salonek Club 8.000,- 11.000,- 2.000,-

Cena za pronájem konferenčních prostor a konferenční techniky je vždy uváděna v Kč a obsahuje DPH.

*** Základní konferenční technika obsahuje dataprojektor, plátno, ozvučení, mikrofon, vysokorychlostní internetové připojení, flipchart, vizualizér, konferenční set (blok, tužka).

 

 

Podle Vašich přání a výběru z pestré nabídky sportovních a volnočasových aktivit, wellness a zábavy pro Vás zajistíme program na míru. Vaše firemní akce se stane pro všechny účastníky příjemným a obohacujícím zážitkem. Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem či poptávkou Vaší firemní akce, kterou Vám kompletně zajistíme a zrealizujeme! Spokojenost klientů je naším posláním! 

Konference - základní informace
Kongresový sál, tři menší konferenční salonky a salonek Club s neformálním prostředím jsou Vám plně k dispozici pro Vaše nejen firemní akce.

Místnosti a uspořádání (konferenční konfigurátor)
Interaktivní konfigurátor obsahuje přehledné půdorysy a přesná čísla
- rozměry a počty pro Vaši jasnou orientaci.

Doprovodné programy (nejen pro firemní akce)
Firemní i soukromé akce zpestříme podle Vašich přání společenským programem na profesionální úrovni. Přátelská soutěživost navodí tu správnou atmosféru, nechte si od nás zorganizovat sportovní turnaj nebo teambuilding.


Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.

ADRESA

Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

Jedinečná nabídka aktivit

KDE NÁS NAJDETE?

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL

KVĚTNOVÉHO POVSTÁNÍ 194
103 00 PRAHA 10 - BENICE


+420 267 268 111

KONTAKTY & LOKALITA

DÁREK K REZERVACI NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Relaxační voucher v hodnotě 100 Kč

Za rezervaci přes naše stránky nebo email reception@parkholiday.cz získáte 100 Kč na relaxační procedury během Vašemu pobytu.

 

Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.
Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích
a získejte nejaktuálnější přehled o speciálních akcích a nejlepších nabídkách!