OKOLÍ A VOLNÝ ČAS

Hlavní město Praha

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst na světě, které ročně přiláká miliony turistů. Historické centrum města, které je od Parku Holiday vzdáleno 15 minut jízdy autem, je zapsáno na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.


VÍCE INFORMACÍ

Aquapark čestlice

Pouhé 2 km od Parku Holiday naleznete největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha - Čestlice, nabízející široké možnosti zábavy a vodních radovánek pro celou rodinu. Více na stránce Aquapark Čestlice.


VÍCE INFORMACÍ

Průhonický zámek a park

Areál Průhonického zámku s rozlehlým parkem na ploše 250 ha v krásném členitém údolí potoka Botiče tvoří významnou dominantu jihovýchodního okraje Prahy. Romantické místo, které je vzdáleno 3 km od Parku Holiday, je oblíbeným výletním cílem pro celou rodinu. Poblíž se nachází aquapark Čestlice.


VÍCE INFORMACÍ

Dendrologická zahrada

Dendrologická zahrada je zpřístupněna široké odborné i laické veřejnosti od dubna do října. Jejím hlavním posláním je studium genofondu domácích a cizokrajných dřevin z hlediska využití v zahradní a krajinářské tvorbě. Kromě pořádání vlastních akcí je zahrada stále více oblíbená i jako místo pro uskutečnění svatebních obřadů.


VÍCE INFORMACÍ

KDE NÁS NAJDETE?

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL

KVĚTNOVÉHO POVSTÁNÍ 194
103 00 PRAHA 10 - BENICE


+420 267 268 111

KONTAKTY & LOKALITA

DÁREK K REZERVACI NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Relaxační voucher v hodnotě 100 Kč

Za rezervaci přes naše stránky nebo email reception@parkholiday.cz získáte 100 Kč na relaxační procedury během Vašemu pobytu.

 

Přihlaste se nyní & získejte promo kód pro speciální nabídky na našich webových stránkách

Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.
Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích
a získejte nejaktuálnější přehled o speciálních akcích a nejlepších nabídkách!