OKOLÍ A VOLNÝ ČAS

Hlavní město Praha (UNESCO)

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst na světě, které ročně přiláká miliony turistů. Historické centrum města, které je od resortu Park Holiday vzdáleno 15 minut jízdy autem, je zapsáno na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Další zajímavá místa v okolí: Městská památková rezervace Kutná Hora (UNESCO), Benešov - zámek a park Konopiště, Velké Popovice - Pivovar a muzeum Velkopopovický Kozel, Hrusice - muzeum Josefa Lady.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Pouhé 2 km od resortu Park Holiday naleznete největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha - Čestlice, nabízející široké možnosti zábavy a vodních radovánek pro celou rodinu.

Zámek a park Průhonice (UNESCO)

Areál zámku Průhonice s rozlehlým parkem na ploše 250 ha, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, se nachází v krásném členitém údolí potoka Botiče a tvoří významnou dominantu jihovýchodního okraje města Praha. Romantické místo, které je vzdáleno 3 km od resortu Park Holiday, je oblíbeným výletním cílem pro celou rodinu. Poblíž se nachází největsí aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha - Čestlice.

Dendrologická zahrada Průhonice / Čestlice

Dendrologická zahrada je zpřístupněna široké odborné i laické veřejnosti od dubna do října. Jejím hlavním posláním je studium genofondu domácích a cizokrajných dřevin z hlediska využití v zahradní a krajinářské tvorbě. Kromě pořádání vlastních akcí je zahrada stále více oblíbená i jako místo pro uskutečnění svatebních obřadů. Poblíž se také nachází největsí aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha - Čestlice.

KDE NÁS NAJDETE?

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL

KVĚTNOVÉHO POVSTÁNÍ 194
103 00 PRAHA 10 - BENICE


+420 267 268 111

KONTAKTY & LOKALITA

DÁREK K REZERVACI NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Relaxační voucher v hodnotě 100 Kč

Za rezervaci přes naše stránky nebo email reception@parkholiday.cz získáte 100 Kč na relaxační procedury během Vašemu pobytu.

 

Přihlaste se nyní & získejte promo kód pro speciální nabídky na našich webových stránkách

Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.
Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích
a získejte nejaktuálnější přehled o speciálních akcích a nejlepších nabídkách!