WELLNESS ZÓNA CLUBWELL

Wellness zóna ClubWell reprezentuje lázeňskou část Parku Holiday, kde naleznete klid a uvolnění po namáhavém dnu, načerpáte novu energii a obnovíte životní rovnováhu.

Dopřejte si časově neomezeného pobytu v ClubWell, který je Vám k dispozici denně mezi 7:00 – 22:00 hod. Wellness víkend či delší pobyt v ClubWell Vás osvěží na dlouho dopředu. Rezervace není nutná, župany a pantofle máte k dispozici na hotelovém pokoji, při odbavení na recepci budete navíc vybaveni ClubWell setem (osuška, prostěradlo).

Vstup dětí ve věku 3-15 let je možný pouze v doprovodu rodičů v čase 10:00 – 19:00 hod.

Aqua zóna

Aqua zóně dominuje 14 metrový bazén s teplotou vody 29°C a vlastním šatnovým zázemím. Bazén je určen k relaxačnímu a rehabilitačnímu plavání, výuce plavání a hodinám oblíbeného aqua-aerobicku.  Součástí Aqua zóny je i whirlpool.

  • Vnitřní vyhřívaný bazén s teplotou vody 29°C
  • Whirlpool
  • Finská sauna
  • Aroma sauna
  • Parní lázeň
  • Ochlazovací bazének
  • Relaxační místnost s lehátky

 

Relax zóna

Kaskádu relaxačních a tělo uvolňujících procedur nabízí saunový svět a odpočinková spa zóna Clubwell, kde završíte relaxační proces na anatomicky tvarovaném lůžku v prostorné, prosklené odpočinkové místnosti s pohledem do přírody.

Saunový svět

Saunový svět, který je součástí lázeňské zóny ClubWell, představuje klasická finská sauna, aroma sauna a parní lázeň. Součastí saunového světa je i ochlazovací bazének. 

KDE NÁS NAJDETE?

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL

KVĚTNOVÉHO POVSTÁNÍ 194
103 00 PRAHA 10 - BENICE


+420 267 268 111

KONTAKTY & LOKALITA

DÁREK K REZERVACI NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Relaxační voucher v hodnotě 100 Kč

Za rezervaci přes naše stránky nebo email reception@parkholiday.cz získáte 100 Kč na relaxační procedury během Vašemu pobytu.

 

Váš formulář byl v pořádku odeslán. Brzy se Vám ozveme zpět.
Souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů pro marketingové aktivity. Kompletní znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů” a „Zásad ochrany osobních údajů” naleznete zde.

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích
a získejte nejaktuálnější přehled o speciálních akcích a nejlepších nabídkách!