Wellness & Sport - Wellness víkend

Wellness víkend pro zdraví Wellness víkend ve špičce mezi wellness hotely Romantický wellness víkend pro dva

Uvolněte se, odpočívejte, zapomeňte na stres! Neustálé napětí a vysoké pracovní nasazení neblaze ovlivňují naše zdraví, proto je důležité občas vystoupit z bludného kruhu každodenních starostí a dopřát si důkladný odpočinek, například wellness víkend, krátký výlet do světa relaxace.

Pro členy Club Park Holiday je péče o zdraví součástí životního stylu. Ať už hodláte aktivně odpočívat nebo se necháte hýčkat špičkovými odborníky, wellness pobyt nejen na víkend v Parku Holiday Vás povzbudí na dlouho dopředu.

Mezi nejlepšími wellness hotely

Mezinárodní webový portál hotel.info sestavil žebříček nejlepších relaxačních hotelů v Evropě na základě hodnocení ubytovaných hostů. Hotel Park Holiday dosáhl mezi wellness hotely šesté příčky a jako jediný český zástupce se stal také nejlepším v České republice. Vaše spokojenost je naším posláním.

Wellness pobyty nejen na víkend

Máme pro Vás bohatou nabídku služeb a terapií, stačí si vybrat, jakým způsobem chcete strávit svůj osvěžující wellness víkend nebo delší pobyt. Rovněž můžete potěšit své blízké, přátele či obchodní partnery dárkovým poukazem na jakékoliv naše služby. Příjemné zážitky jsou skvělým dárkem, na který se nepráší.

Odpočinková romantika

Dobré dojmy a pocity můžete krásně umocnit, když je sdílíte se spřízněnou duší. Wellness víkend pro dva je výborný způsob, jak okořenit vztah a probudit jeho všedním stresem unavenou jiskru. Oslavte své výročí v jedinečném prostředí našeho hotelu, potěšte svého partnera či partnerku romantickým překvapením... více naleznete níže v sekci Wellness víkend pro dva.

Sport a Leisure aktivity

SPINNING®, Pilates, Zumba, Cardio-video fitness s unikátními posilovacími stroji Star Trac, tenis, indoor golf... všechny tyto a další aktivity můžete provozovat kdykoliv od 7:00 do 22:00.
Více informací ››

Beauty salon VitalBody

Tým profesionálů se postará o harmonizaci Vašeho těla i duše. Sestaví program specielně pro Vás, doporučí ideální ošetření, klasické i thaiské masáže, abyste se cítili jako znovuzrození.
Více informací ››

Wellness zóna ClubWell

Lázeňská část Parku Holiday, oáza klidu a hamonie, je reprezentována wellness zónou ClubWell. Wellness víkend tak může naplnit příjemný pobyt ve vyhřívaném bazénu, Finské sauně nebo ve vířivce.
Více informací ››

Wellness víkend pro dva

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní, časově neomezený vstup do wellness zóny ClubWell a fittness zóny EnerGym.
Více informací ››