Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice Aquapark Čestlice - tip na výlet Relaxace v aquaparku Čestlice

Zábava, relaxace, zdraví, krása, vitalita - vše pod jednou střechou Aquapalace Praha!

Aquapalace Praha je unikátní vodní komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu.
V nejvyhledávanější turistické atrakci v České republice si užijete spoustu legrace i odpočinku. Jedná se také o největší aquapark ve střední Evropě, rozkládá se na ploše neuvěřitelných 9 150 m2.

Aquapark Čestlice skýtá tři paláce - Palác dobrodružství, Palác pokladů a Palác relaxace. Nabízejí například umělé vlnobití, několik tobogánů a skluzavek, vířivky a masážními lavice pro dokonalé uvolnění anebo třeba divokou řeku. Nejdelší tobogán vás bude bavit po celé své délce úctyhodných 140 metrů. Milovníci akčnější až adrenalinové zábavy ocení atrakci s názvem spacebowl, pro vyznavače hlubin je zde připraven bazén s potápěčskou jámou, hlubokou osm metrů.

Aktivní i pasivní odpočinek

Prostor pro relaxaci a zotavení těla i duše hledejte v rozsáhlém saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun v České republice, součástí jsou rovněž římské lázně s caldariem, osmánská tradice v tepidáriu nebo ruská baňa. Dopřejte svému tělu například báječné uvolnění pobytem v horké páře.

Venkovní zóna je příjemně rozlehlá a v letních měsících a slunečných dnech se tady krásně opaluje. Zde najdete také zajímavě členitý bazén nebo divokou řeku a dětské hřiště a brouzdaliště pro Vaše ratolesti.

Fitness přímo v aquaparku

Příznivci zvyšování tělesné kondice mohou vyzkoušet dobře vybavené fitness centrum s klimatizací a množstvím zajímavých posilovacích strojů a trenažérů. Tělesnou námahu usnadní a učiní zábavnější sledování hudebních pořadů na LCD obrazovkách a projekčním plátně. Namožené svaly si protáhnete ve strečinkové zóně. Nakonec se občerstvíte a vydanou energii doplníte při posezení v místním baru s širokou nabídkou výživových doplňků a koktejlů.

Okolí aquaparku Čestlice

Aquapark Čestlice se nachází v blízkosti Průhonického zámku a parku, který je součástí Pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO.

Ať už cestujete služebně či soukromě, široká škála ubytovacích ›› a wellness ›› služeb Hotelu Park Holiday v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek uskuteční váš pobyt nezapomenutelným.

Další informace o Aqapalace Praha

Zábavný vodní svět je od našeho hotelu vzdálený pouze 3,5 km.
Adresa: AQUAPALACE PRAHA, Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice. Doprava >>


Více na téma aquapark Čestlice zde ››.