Park Holiday Hotel Praha KonferenceFiremní akce a konference | Hotel Park Holiday Firemní akce a kongresy | Hotel Park Holiday

Kongresové centrum v našem hotelu je ideáalní pro všechny ty, kteří hledají konferenční hotel v Praze. Kongresové centrum je také vhodné pro organizaci seminářů, školení, kurzů, obchodních schůzek a společenských akcí. Prostory jsou vybavené nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou a pojmou pohodlně až 300 osob. V rámci vícedenních akcí můžete využít komfortní ubytování, Praha na dosah a v Parku Holiday luxusní klid.

Firemní akce podle Vašich přání

Podle Vašich přání a výběru z pestré nabídky sportovních aktivit, wellness a zábavy pro Vás zajistíme program na míru, aby se firemní akce stala pro všechny účastníky příjemným a obohacujícím zážitkem. Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem či poptávkou Vaší firemní akce! Spokojenost klientů je naším posláním!

Podrobnosti najdete v dalších sekcích, včetně přehledného konferenčního konfigurátoru:

Konference - základní informace

Kongresový sál, tři menší konferenční salonky a salonek Club s neformálním prostředím jsou Vám plně k dispozici pro Vaše nejen firemní akce.

Místnosti a uspořádání
(konferenční konfigurátor)

Interaktivní konfigurátor obsahuje přehledné půdorysy a přesná čísla - rozměry a počty pro Vaši jasnou orientaci.

Doprovodné programy (nejen pro firemní akce)

Firemní i soukromé akce zpestříme podle Vašich přání společenským programem na profesionální úrovni. Přátelská soutěživost navodí tu správnou atmosféru, nechte si od nás zorganizovat sportovní turnaj.
Více informací ››